KONTAKTA OSS

Vårdbemanning Sverige AB

Sveavägen 31
111 34 Stockholm
Telefon: 08 400 222 15
kontakt@vbsverige.se

Emma Antonsson Ledning och administration 08 400 222 10 emma.antonsson@vbsverige.se
Mattias Östman Ledning och administration 08 400 222 11 mattias.ostman@vbsverige.se
Martin Dahlstedt Ledning och administration 08 400 222 12 martin.dahlstedt@vbsverige.se
Johan Bechtel Affärsutveckling och läkare slutenvård 08 400 222 18 johan.bechtel@vbsverige.se
Alexandra Carning Läkare slutenvård 08 401 22 47 alexandra.carning@vbsverige.se
Johan Juntti Läkare primärvård 08 400 222 14 johan.juntti@vbsverige.se
Madeleine Björkvall Läkare primärvård 08 400 222 16 madeleine.bjorkvall@vbsverige.se
Alexandra Axberg Läkare primärvård 08 400 222 17 alexandra.axberg@vbsverige.se
Filip Johansson Läkare primärvård 08 401 22 42 filip.johansson@vbsverige.se
Martin Outinen Läkare primärvård 08 401 22 48 martin.outinen@vbsverige.se
Simon Lindahl Valdenström Läkare primärvård samt sjuksköterskor 08 401 22 43 simon.lindahl@vbsverige.se
Céline Nordin Sjuksköterskor 08 401 22 44 celine.nordin@vbsverige.se
Ann-Marie Gogu Sjuksköterskor 08 401 22 45 ann-marie.gogu@vbsverige.se
Gabriella Nadjafi Sjuksköterskor 08 401 22 49 gabriella.nadjafi@vbsverige.se
Johanna Johnson Läkare psykiatri, BUP och gynekologi 08 401 22 41 johanna.johnson@vbsverige.se
Sara Embe Kåberg Läkare psykiatri, BUP och gynekologi 08 401 22 46 sara.embe-kaberg@vbsverige.se
Victor Antonsson Läkare psykiatri, BUP och gynekologi 08 401 22 40 victor.antonsson@vbsverige.se