KONTAKTA OSS

Vårdbemanning Sverige AB

Sveavägen 98
113 50 Stockholm
Telefon: 08 400 222 15
kontakt@vbsverige.se

LÄKARE PRIMÄRVÅRD

Johan Juntti

Områdeschef

08 400 222 14

johan.juntti@vbsverige.se

Martin Outinen

Senior konsultchef

08 401 22 48

martin.outinen@vbsverige.se

Louise Embe Kåberg

Senior konsultchef

08 401 22 61

louise.embe-kaberg@vbsverige.se

Hanna Tabrizi

Senior konsultchef

08 401 22 64

hanna.tabrizi@vbsverige.se

Julia Nilsson

Konsultchef

08 401 22 95

julia.nilsson@vbsverige.se

Isabelle Skyllerstedt 

Konsultchef

08 401 22 92

isabelle.skyllerstedt@vbsverige.se

LÄKARE SLUTENVÅRD OCH PSYKIATRI

Johanna Johnson

Områdeschef

08 401 22 41

johanna.johnson@vbsverige.se

Sara Embe Kåberg

Senior konsultchef

08 401 22 46

sara.embe-kaberg@vbsverige.se

Victor Antonsson

Senior konsultchef

08 401 22 40

victor.antonsson@vbsverige.se

Oliver Gerling

Senior konsultchef

08 400 222 19

oliver.gerling@vbsverige.se

Joel Lindberg

Senior konsultchef

08 401 22 68

Andrei Constantinescu

Senior konsultchef

08 401 22 63

Elias Olsson

Konsultchef

08 401 22 90

Oscar Brandell

Konsultchef 08 401 22 60 oscar.brandell@vbsverige.se

Isaac Garbrah

Konsultchef

070 649 22 96 

Maja Runald

Konsultchef

070 521 22 91

Linus Palmqvist

Konsultchef

070 649 22 97

SJUKSKÖTERSKOR

Simon Lindahl Valdenström

Försäljningschef

076 127 82 80

simon.lindahl@vbsverige.se

Arve Ingvaldson

Områdeschef

08 401 22 67

arve.ingvaldson@vbsverige.se

Ann-Marie Gogu

Senior konsultchef

Föräldraledig

Oskar Andersson

Senior konsultchef

08 401 22 65

oskar.andersson@vbsverige.se

Sofia Häkkä

Senior konsultchef

08 400 222 12

sofia.hakka@vbsverige.se

Markus Enzell

Konsultchef

08 401 22 62

markus.enzell@vbsverige.se

Ludvig Norman Sylvendahl

Konsultchef

08 401 22 42

ludvig.sylvendahl@vbsverige.se

Maria Demir 

Konsultchef

073 066 10 76

maria.demir@vbsverige.se

Rebecka Johansson

Konsultchef

070 561 22 94

rebecka.johansson@vbsverige.se

Aran Shwani

Konsultchef

072 213 75 10

aran.shwani@vbsverige.se

EKONOMI OCH ADMINISTRATION

Alexandra Axberg

HR-chef och ekonomi

08 400 222 17

alexandra.axberg@vbsverige.se

Sara Embe Kåberg

HR-generalist och marknadsföring

08 401 22 46

sara.embe-kaberg@vbsverige.se

Oskar Andersson

Marknadsföring

08 401 22 65

oskar.andersson@vbsverige.se

Madeleine Björkvall

Ekonomi

08 400 222 16

madeleine.bjorkvall@vbsverige.se

Andrei Constantinescu

IT-ansvarig

08 401 22 63

Jeanine Djerf

Kontorsassistent

070 531 22 93

jeanine.djerf@vbsverige.se