KONTAKTA OSS

Vårdbemanning Sverige AB

Brunnsgatan 21B
111 38 Stockholm
Telefon: 08 400 222 15
kontakt@vbsverige.se

LÄKARE PRIMÄRVÅRD

Johan Juntti

Områdeschef

08 400 222 14

johan.juntti@vbsverige.se

Madeleine Björkvall

Konsultchef och HR

Föräldraledig

 

Martin Outinen

Konsultchef

08 401 22 48

martin.outinen@vbsverige.se

Louise Embe Kåberg

Konsultchef

08 401 22 61

louise.embe-kaberg@vbsverige.se

Hanna Tabrizi

Konsultchef

08 401 22 64

hanna.tabrizi@vbsverige.se

LÄKARE SLUTENVÅRD OCH PSYKIATRI

Johanna Johnson

Områdeschef

08 401 22 41

johanna.johnson@vbsverige.se

Sara Embe Kåberg

Konsultchef och marknadsföring

08 401 22 46

sara.embe-kaberg@vbsverige.se

Alexandra Carning

Konsultchef och upphandling

08 401 22 47

alexandra.carning@vbsverige.se

Victor Antonsson

Konsultchef

08 401 22 40

victor.antonsson@vbsverige.se

Oliver Gerling

Konsultchef

08-400 222 19

oliver.gerling@vbsverige.se

Joel Lindberg

Konsultchef

08 401 22 68

Andrei Constantinescu

Konsultchef

08 401 22 63

Elias Olsson

Konsultchef

08 401 22 90

Oscar Brandell

Konsultchef 08 401 22 60 oscar.brandell@vbsverige.se

SJUKSKÖTERSKOR

Simon Lindahl Valdenström

Försäljningschef

076 127 82 80

simon.lindahl@vbsverige.se

Arve Ingvaldson

Områdeschef

08 401 22 67

arve.ingvaldson@vbsverige.se

Moa Forsberg

Områdeschef

08 401 22 69

moa.forsberg@vbsverige.se

Ann-Marie Gogu

Konsultchef och marknadsföring

08 401 22 45

ann-marie.gogu@vbsverige.se

Markus Enzell

Konsultchef

08 401 22 62

markus.enzell@vbsverige.se

Oskar Andersson

Konsultchef

08 401 22 65

oskar.andersson@vbsverige.se

Ludvig Norman Sylvendahl

Konsultchef

08 401 22 42

ludvig.sylvendahl@vbsverige.se

Sofia Häkkä

Konsultchef

08 400 222 12

sofia.häkkä@vbsverige.se

LEDNING OCH EKONOMI

Isabel Westrup

Ekonomi

Föräldraledig

Julia Westin

Ekonomi

08 401 22 44

julia.westin@vbsverige.se