KONTAKTA OSS

Vårdbemanning Sverige AB

Sveavägen 98
113 50 Stockholm
Telefon: 08 400 222 15
kontakt@vbsverige.se

LÄKARE PRIMÄRVÅRD

Johan Juntti

Områdeschef

08 400 222 14

johan.juntti@vbsverige.se

Martin Outinen

Konsultchef

08 401 22 48

martin.outinen@vbsverige.se

Louise Embe Kåberg

Konsultchef

08 401 22 61

louise.embe-kaberg@vbsverige.se

Hanna Tabrizi

Konsultchef

08 401 22 64

hanna.tabrizi@vbsverige.se

Julia Nilsson

Konsultchef

08 401 22 95

julia.nilsson@vbsverige.se

Isabelle Skyllerstedt 

Konsultchef

08 401 22 92

isabelle.skyllerstedt@vbsverige.se

LÄKARE SLUTENVÅRD OCH PSYKIATRI

Johanna Johnson

Områdeschef

08 401 22 41

johanna.johnson@vbsverige.se

Sara Embe Kåberg

Konsultchef

08 401 22 46

sara.embe-kaberg@vbsverige.se

Victor Antonsson

Konsultchef

08 401 22 40

victor.antonsson@vbsverige.se

Oliver Gerling

Konsultchef

08-400 222 19

oliver.gerling@vbsverige.se

Joel Lindberg

Konsultchef

08 401 22 68

Andrei Constantinescu

Konsultchef

08 401 22 63

Elias Olsson

Konsultchef

08 401 22 90

Oscar Brandell

Konsultchef 08 401 22 60 oscar.brandell@vbsverige.se

SJUKSKÖTERSKOR

Arve Ingvaldson

Områdeschef

08 401 22 67

arve.ingvaldson@vbsverige.se

Moa Forsberg

Områdeschef

08 401 22 69

moa.forsberg@vbsverige.se

Simon Lindahl Valdenström

Konsultchef

076 127 82 80

simon.lindahl@vbsverige.se

Ann-Marie Gogu

Konsultchef

Föräldraledig

Markus Enzell

Konsultchef

08 401 22 62

markus.enzell@vbsverige.se

Oskar Andersson

Konsultchef

08 401 22 65

oskar.andersson@vbsverige.se

Ludvig Norman Sylvendahl

Konsultchef

08 401 22 42

ludvig.sylvendahl@vbsverige.se

Sofia Häkkä

Konsultchef

08 400 222 12

sofia.hakka@vbsverige.se

Amina Burhan Yusuf

Konsultchef

072 213 75 10

amina.burhan-yusuf@vbsverige.se

Rebecka Johansson 

Konsultchef

070 561 22 94

rebecka.johansson@vbsverige.se

EKONOMI OCH ADMINISTRATION

Simon Lindahl Valdenström

Försäljningschef

076 127 82 80

simon.lindahl@vbsverige.se

Alexandra Axberg

HR-chef och ekonomi

08 400 222 17

alexandra.axberg@vbsverige.se

Sara Embe Kåberg

HR-generalist och marknadsföring

08 401 22 46

sara.embe-kaberg@vbsverige.se

Oskar Andersson

Marknadsföring

08 401 22 65

oskar.andersson@vbsverige.se

Madeleine Björkvall

Ekonomi

08 400 222 16

madeleine.bjorkvall@vbsverige.se

Andrei Constantinescu

IT-ansvarig

08 401 22 63

Jeanine Djerf

Kontorsassistent

070 531 22 93

jeanine.djerf@vbsverige.se